Ātrā kredīta priekšrocības un trūkumi

Ātrais kredīts ir ātrākais un vienkāršāk pieejamais aizdevuma veids Latvijā. To iespējams noformēt un saņemt dažu minūšu laikā, pat nedodoties uz banku – esot mājās vai, piemēram, veikalā, tomēr arī tam ir savi trūkumi, piemēram, salīdzinoši nelielais pieejamais kredīta apjoms un augstā mēneša procentu likme.

Ātrais kredīts ir aizdevuma veids, ko iespējams noformēt un saņemt ļoti īsā laikā, izmantojot internetu, vai ar īsziņas palīdzību. Lai to izdarītu, nav nepieciešama izziņa no darba vietas vai bankas pārskats par ienākumu apjomu un regularitāti. Ātrā kredīta saņemšanai, nepieciešams piereģistrēties pakalpojuma sniedzēja mājas lapā un pieteikties kredītam internetā vai ar īsziņas palīdzību. Ņemot ātro kredītu atkārtoti, nav nepieciešams reģistrēties vēlreiz. Ātrais kredīts ir pieejams attiecīgā pakalpojuma sniedzēja darba laikā. Tā kā dažas ātrā kredīta kompānijas strādā arī brīvdienās un darba dienu vakaros, aizdevumu iespējams saņemt praktiski jebkurā nedēļas dienā jebkurā laikā. Tāpat ātrā kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

Tieši vienkāršā noformēšana un pieejamība ir galvenā ātrā kredīta priekšrocība. Tomēr ātrais kredīts tāpat kā jebkurš cits aizdevuma veids uzliek saistības, kas jāpilda atbilstoši nosacījumiem.

Ātrajiem kredītiem ir arī daži trūkumi, piemēram, to procentu likmes ir salīdzinoši augstas – vidēji 10 līdz 30 procenti mēnesī. Lielākajai daļai citu kredītu veidu tiek piemērota gada nevis mēneša procentu likme kā ātrajam kredītam, tāpēc, izvērtējot kredīta cenu, jāpievērš uzmanība kādam periodam piemēro norādīto procentu likmi.

Tāpat, izvēloties ātro kredītu, pieejamā aizdevuma summa ir mazāka nekā cietiem kredīta veidiem, parasti dažu simtu latu apmērā. Tikai daži kredītdevēji ļauj aizņemties summu līdz 1500 latiem.

Piedāvājam nelielu kopsavilkumu ar būtiskākajām ātrā kredīta īpašībām:

  • Ātrais kredīts ir ērti noformējams un to iespējams saņemt ļoti īsā laikā;
  • Maksimālā kredīta summa ir no 100-1500 latiem;
  • Mēneša procentu likme ir vidēji 10-30 procenti;
  • Latvijā ir apmēram 20 dažādu ātro kredītu risinājumu;
  • Vairākas kompānijas piedāvā iespēju pirmo ātro kredītu saņemt bez maksas.

Ienāc Comparo.lv un uzzini vairāk – www.comparo.lv.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *