APSILDES SISTĒMAS MONTĀŽA, DAŽĀDI ŪDENS PIEGĀDES FORMU IESPĒJAS UDENSJUMS.LV

siltumsūkņu ierīkošana lētiTava lauku teritorijas mājā raizes ar ūdens apgādes sistēmu? Tavās interesēs ir saņemt kvalitatīvu ūdeni, kas ir lietojams uzturā? Varēsi atrisināt šīs problēmas ar Udensjums.lv speciālistu atbalstu! Kompānijas SIA “Ground Water” pakalpojumu klāstā efektīvi ūdens autonomās piegādes sistēmas varianti un citi ar tās montēšanu saistītie risinājumi. Mini ekskavatora pakalpojumi, siltumsūkņu ierīkošana u.c. Iepazīsties ar servisa klāstu Udensjums.lv.

Uzņēmums SIA “Ground Water” īsteno arī siltumsūkņu ierīkošanu, ko izvēlas saimnieki, plānojot ģeotermiskās apsildes sistēmas ierīkošanu. No sākuma vajadzīga ģeotermālās zondes vertikālās montēšanas darbi, kas ir pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas izveidošanai. Caur zoni siltums no apakšzemes enerģijas avota plūdīs uz siltuma sūkni. Tieši tā norisinās siltuma iegūšanas process. ja vajadzīgi teritorijas labiekārtošanas vai augsnes rakšanas darbi, piesaki mini ekskavatora pakalpojumu Udensjums.lv. To priekšrocība ir iespēja darboties arī mazās teritorijās, kurās lielās rakšanas mašīnas nevar brīvi darboties.

Lai lauku īpašuma saimniecībā tu saņemtu labas kvalitātes uzturā izmantojamu ūdeni, konsultējies pie Udensjums.lv ekspertiem. Novērtējot lokācijas vietu, viņi ieteiks piemērotāko variantu. Variants, kas ir labākais privātmājas variantā, ir ūdens iegūšanas variants no dolomīta slāņa – ar artēziskā urbuma ierīkošanu. Uzņēmuma ekspertu kompetencē ir dziļurbumu ierīkošana, no kura iegūst kvalitatīvu, brīvu no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni, ko ir atļauts lietot uzturā. Kā viena no mazajām problēmām, kas varētu rasties, ir palielinātais dzelzs un kaļķa līmenis, ko diezgan viegli un iedarbīgi var nokārtot ar ūdens mīkstināšanas filtru ierīkošanu.

Ja tuvākajā laikā vajadzīga artēziskās akas ierīkošana, siltumsūkņu montāža vai mini ekskavatora pakalpojums, vērsies pie profesionāļiem no Udensjums.lv. .