Aizdevums internetā bez ķīlas

Aizdevums bez ķīlasDzīve ir dažādu problēmu pilna – algas diena kavējas, nopludinājāt apakšējā kaimiņa dzīvokli, negaidīti saplīsa automašīna. Problēmu var atrisināt ar nelielu naudas summu. Aizņemšanos kā iespēju daudzi noraida tikai nezināšanas dēļ.

Mūsdienās, lai aizņemtos naudas summu līdz 1000 LS, nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīlā atstāta automašīna vai dzīvoklis. Šāda prakse galvenokārt tiek piekopta hipotekāro kredītu gadījumos. Pirmais aizdevums internetā ir gan bez ķīlas, gan bez komisijas maksas – cik aizņēmies, tik arī atdosi. Turklāt pilnīgai caurskatāmībai ir atrodami kreditēšanas firmu salīdzinājumi, un šajā gadījumā visobjektīvākie būs skaitļu statistika nevis komentāros rakstītais.

Aizdevums internetā ir ne vien bez ķīlas, bet arī ļoti ātri nokārtojams. Ir vajadzīgs vien interneta pieslēgums, mobilais telefons un konts kādā no Latvijā esošajām bankām. Līguma nosacījumi ir izklāstīti koncentrēti un saprotami, un labākā kredīta varianta izvēlei būs vajadzīgas vien pamata matemātiskās zināšanas. Parasti tiek piedāvāti divi aizdevumu veidi – īstermiņa, ar naudas atdošanu līdz vienam mēnesim un ilgtermiņa, ar naudas atdošanu līdz gadam.

Ievērojot atdošanas termiņus, ieguvumi atsvērs komisijas maksa tēriņus. Piemēram, VIA sms pirmais aizdevums līdz algai piedāvā kredītu 150 LS apjomā. Ja summa tiek atdota tieši pēc mēneša, aizņēmējs nemaksā komisiju. Aizņemies 150, tad laicīgi atdod 150LS! Statistika vēsta, ka šis kredīta veids starp aizņēmējiem ir vispopulārākais. Protams, ir iespēja naudu atdot jau pēc nedēļas. Otrais aizdevums līdz algai piedāvā summu līdz 200 LS, bet trešais jau 300 LS.

Reģistrējoties VIA sms mājas lapā, jūs īsziņas veidā saņemsiet drošības kodu, ar kuru aktivizēt profilu. Pārskaitot VIA sms mājas lapā 0,01 santīmu, jūs reģistrēsiet savu kontu, kurā tiks pārskaitīts kredīts, līdzās dodot atļauju kredītvēstures pārbaudei. Tieši slikta kredītvēsture var būt vienīgais iemesls kredīta atteikumam. Atbildi saņemsiet dažu minūšu laikā, arī pieteiktā nauda kontā var ienākt jau pēc 15 minūtēm, vēlākais vienas darba dienas laikā. Šādā veidā jūsu problēmu risināšanai būs nepieciešams augstākais divas dienas, kas ir milzīgs laika ieguvums mūsdienu ātri mainīgajā dzīvē!

Plašāku informāciju par VIA SMS piedāvātajiem pakalpojumiem iegūsti ŠEIT

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *