AIZDEVUMI DAŽĀDOS APMĒROS – IZVĒLIES VIASMS

sms kredītiKā jau zināms, ātrie kredīti ir ļoti novērtēts risinājums. Ātrie kredīti ir ērti noformējami – tas paveicams internetā , netērējot lieki laiku. Tieši tādēļ ātrie kredīti būs noderīgi arī tad, ja nauda nepieciešama nekavējoties.

Ja arī Tevi pārsteiguši neparedzēti tēriņi un vajadzīgs ātrais kredīts,  jāieskatās Viasms.lv sortimentā, kur atrodami dažādi ātrie kredīti . Viasms.lv ātrais kredīts var būt lielisks risinājums jebkurā brīdī. Ātrais kredīts pie Viasms.lv  pieejams personām vecumā no 20 gadiem. Ātrais kredīts noformējams internetā, jāveic tikai reģistrācija un jāaizpilda pieteikums.Viasms.lv ātrais kredīts – ja nepieciešams ātrs risinājums.

Lai būtu pieejams aizdevums, reģistrējoties jāsedz arī reģistrēšanās maksa, kas ir EUR 0,01 . Tas garantē, ka aizdevums tiks piešķirts drošā veidā. Šo reģistrēšanās maksu ir jāmaksā tikai pirmajā reizē, tātad, ja būs vajadzīgs atkārtots aizdevums, to varēsi saņemt bez papildus izmaksām. Aizdevums noformējams cik bieži tas nepieciešams, bet jāatceras, ka vispirms būs jāatmaksā viens aizdevums, lai saņemtu nākamo.

Katrā ziņā, pirms aizņemšanās jāielāgo, ka aizdevumi ir atbildība. Pirmkārt, aizdevumi jāatmaksā līgumā noteiktajā termiņā. Ja aizdevumi nevar tikt atmaksāti laicīgi, var veikt atmaksas termiņa pagarināšanu, bet tas ir jāizdara pirms sākotnējā noteiktā termiņa. Ja aizdevumi netiks atmaksāti noteiktajā termiņā un nav veikta atmaksas termiņa pagarināšana, jāatceras, ka aizdevums tiks aplikts ar kavējuma procentiem. Turklāt neatmaksāti aizdevumi var slikti ietekmēt arī kredītvēsturi.

SMS KREDĪTI – JA NAUDA VAJADZĪGA ĀTRI

Pie Viasms noformējami arī sms kredīti. Sms kredīti nozīmē to, ka aizdevumi var tikt pieteikti tikai ar vienas sms starpniecību. Ja aizdevums vajadzīgs ātri un nav iespējas tikt pie datora, sms kredīti būs laba izvēle. Atliks tikai nosūtīt sms un vajadzīgais aizdevums tiks piešķirts vien dažu minūšu laikā. Sms kredīti saņemami tikai pēc reģistrēšanās kredīta sniedzēja mājas lapā.

Domājot par kredītu ņēmējiem, Viasms.lv sortimentā dažādu apmēru aizdevumi- gan naudas aizdevums, gan arī kredīts internetā.

Ja nepieciešama maza apmēra summa, piemērots būs naudas aizdevums. Šis naudas aizdevums noderīgs būs, kad, piemēram, nedaudz pietrūkst līdz algai. Aizņemoties pirmo reizi, Tev būs pieejams naudas aizdevums līdz EUR 250 . Aizņemoties atkārtoti, būs pieejams jau lielāks naudas aizdevums.

Bet kredīts internetā būs piemērots lielāku mērķu īstenošanai.  Viasms naudas  kredīts internetā var tikt piešķirts līdz pat EUR 1500 uz laiku no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Pirms kredīts internetā tiek pieteikts, jāapsver savas iespējas un attiecīgi jāizvēlas optimālo atmaksas termiņu . Lai  kredīts internetā neradītu liekas galvassāpes, svarīgi atcerēties, ka ikmēneša maksājumam nevajadzētu pārsniegt 30% no visiem ienākumiem.

Ātrie kredīti  internetā ir patiešām ērts un ātrs risinājums, kad nepieciešams aizdevums. Ātrie kredīti internetā tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma, kā arī bieži vien ar draudzīgiem nosacījumiem. Protams, jāpatur prātā, ka ātrie kredīti internetā prasa godprātīgu un atbildīgu attieksmi, bet ja esi pārliecināts, ka varēsi veikt aizdevuma atmaksu, ātrie kredīti internetā var būt laba iespēja. Neatkarīgi no tā, kāda veida aizdevums ir vajadzīgs – naudas aizdevums līdz algai vai naudas kredīts internetā, Viasms.lv būs lielisks variants.  Tāpat paturi prātā, ka saņemami arī sms kredīti! Īsteno savus mērķus jau tūlīt!

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits