Koka plaukti interneta veikalā xnet.lv

plauktiDATORGALDI, MATRAČI, DIVSTĀVU GULTAS – TAS VISS UN NE TIKAI TAVAM MĀJOKLIM VAI OFISA TELPĀM

Ja vien Tu neesi cilvēks, kas nepārtraukti ir ceļā ar mugursomu, tad arī Tev noderēs tāda furnitūra, kā biroja krēsli, datorgaldi, bērnu gultas, drēbju skapji, plaukti vai citas bērnu mēbeles, lai katra aizvadītā diena priecētu arī iekštelpās. Par šīm parocīgajām, funkcionālajām un īpaši populārajām precēm uzzini plašāk, lasot zemāk! Continue reading Koka plaukti interneta veikalā xnet.lv

Teicamas atpūtas iespējas Baltezera krastā!

viesnīca “Baltvilla”Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā sniedz plašas iespējas ikvienam – šeit ir ne tikai estētiski iekārtoti numuri, bet arī konferenču zāles, Baltvilla restorāns, sporta centrs, spa pakalpojumi. Apmeklētājus gaida arī rehabilitācijas centrs, kurā pieejami ārstnieciskās masāžas, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi, fizioterapija. Viesnīca Baltvilla gaida Jūs!.

Continue reading Teicamas atpūtas iespējas Baltezera krastā!

Radušies pēkšņi izdevumi? ViaSMS.lv var palīdzēt!

ātrie kredītiĀtrais kredīts palīdz dažādās situācijās, kad naudas nav tik daudz, cik nepieciešams. Ja paaugstinājušies komunālie maksājumi vai arī no ierindas izgājusi kāda elektroierīce, ātrais kredīts lieti noderēs. Jāatceras gan, ka ātrais kredīts nedrīkst tikt izmantots, ja nav pārliecības par to, kādā veidā naudu atmaksāsi. Continue reading Radušies pēkšņi izdevumi? ViaSMS.lv var palīdzēt!