WEBAPMACIBA.LV – ĀTRĀKAIS UN VIENKĀRŠĀKAIS VEIDS KĀ IEGŪT ZINĀŠANAS PAR HIGIĒNAS PRASĪBĀM.

Ja Tev nepieciešams iziet apmācības “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, taču nezini kā, lai to izdara, tad netērē savu laiku un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Kopumā, Web apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu. Continue reading WEBAPMACIBA.LV – ĀTRĀKAIS UN VIENKĀRŠĀKAIS VEIDS KĀ IEGŪT ZINĀŠANAS PAR HIGIĒNAS PRASĪBĀM.

SMS KREDĪTS – NAUDA VIEN DAŽU MINŪŠU LAIKĀ

naudas kreditsĀtrie kredīti – daudzu iecienīta izdevība brīžos, kad īsā laikā vajadzīgi papildus naudas līdzekļi. Tie ir ne tikai ērti un vienkārši noformējami, bet arī ātri saņemami, tādēļ noderēs visdažādākajos brīžos. Gan tad, kad mazliet pietrūkst līdz algai, gan arī tad, kad nepieciešami naudas līdzekļi kāda lielāka pirkuma veikšanai.

Continue reading SMS KREDĪTS – NAUDA VIEN DAŽU MINŪŠU LAIKĀ

NEATKĀRTOJAMI SVĒTKI AR AKURĀTS.LV PIEDĀVĀTAJĀM IESPĒJĀM.  

viss pasākumiem Akurats.lvDrīz vien labais un saulainais laiks sāks mūs lutināt. Lieliskākais veids kā izbaudīt vasaru, ir svētki, svinības un festivāli brīvā dabā. Ja Tev padomā kāds pasākums, taču nevari atrast piemērotu telpu, izvēlies Akurāts.lv piedāvātās iespējas un īrē gan telti, gan galdus un krēslus. Iegūsti lielisku iespēju svētkus sarīkot pat pļavas vidū! Continue reading NEATKĀRTOJAMI SVĒTKI AR AKURĀTS.LV PIEDĀVĀTAJĀM IESPĒJĀM.  

IZGARŠO ATMOSFĒRU UN NEUZTRAUCIES PAR NEPIECIEŠAMO APRĪKOJUMU.  

nojumes nomaDrīz vien labais un saulainais laiks sāks mūs lutināt. Lieliskākais veids kā izbaudīt vasaru, ir svētki, svinības un festivāli brīvā dabā. Ja Tev padomā kāds pasākums, taču nevari atrast piemērotu telpu, izvēlies Akurāts.lv piedāvātās iespējas un īrē gan telti, gan galdus un krēslus. Iegūsti lielisku iespēju svētkus sarīkot pat pļavas vidū! Continue reading IZGARŠO ATMOSFĒRU UN NEUZTRAUCIES PAR NEPIECIEŠAMO APRĪKOJUMU.