RELAKSĒTA ATPŪTA SAKĀRTOTĀ VIDĒ

Pilnvērtīga atpūta ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa. Ja Tu meklē labu atpūtas vietu , par labu variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca ar daudzveidīgām atpūtas iespējām.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un sakārtotākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca piedāvā ērtus autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrs, kā arī veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā var arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas pa priežu audzi, kā arī nodarboties ar nūjošanu un citām fiziskām aktivitātēm.

GARŠĪGAS MALTĪTES IKDIENĀ UN SVĒTKOS  – ROMANTISKS  RESTORĀNS BALTVILLA

Baltvilla teritorijā arī labs restorāns, kas piemērots ikdienai un svētkiem. Restorāns Baltvilla piedāvā lielisku atmosfēru, rūpīgi piemeklētu mūziku un šefpavāra gatavotu maltīti no augstvērtīgiem produktiem. Restorāns ir ar burvīgu skatu uz Baltezeru – restorāns ir ar terasi, un tā ir laba iespēja baudīt atmiņā paliekošu atmosfēru. Restorāns piedāvā nobaudīt izsmalcinātu maltīti no Vidusjūras reģiona, jo restorāna šefpavārs ir dzimis un audzis Sicīlijā. Neatkarīgi no iemesla – vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – restorāns Baltvilla nodrošinās lielisku maltīti ikvienai gaumei!

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/restorans/

SPA CENTRĀ ĪPAŠI RITUĀLI SIEVIETĒM, VĪRIEŠIEM, PĀRIEM

Baltvilla piedāvājumā ietilpst SPA centrs, kas nodrošina augstvērtīgas procedūras – piemēram, SPA sejai un ķermenim, masāžas un izsmalcinātus SPA rituālus sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs padomājis par to, lai ikviens apmeklētājs varētu atrast savai gaumei atbilstošāko variantu. SPA centrs ir lieliska iespēja relaksāties un iegūt spēkus jauniem sasniegumiem!

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs dos iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers rūpējas par ikkatru klientu, nodrošinot zinošu speciālistu atbalstu.

BALTVILLA KOMPLEKSĀ ARĪ SPORTA CENTRS

Bet, sporta centrs dod iespēju uzlabot savu fizisko formu, izmantojot Somijā ražotus trenažierus. Sporta centrs nodrošina arī dažādu veidu hanteles un stieņus. Tāpat sporta centrs organizē arī dažādas grupu nodarbības – piemēram, pilates, cīņas aerobiku, jogu un citas.

 

Atpūties un relaksējies viens pats vai jaukā kompānijā. SPA centrs, sporta centrs, restorāns un daudzas citas lieliskas iespējas gaida Tevi atpūtas kompleksā Baltvilla!