HIGIĒNAS SERVISS UZŅĒMUMIEM

Katrs grib dzīvot un strādāt sakārtotā vidē, taču telpu uzturēšana bieži vien prasa daudz pūļu. Tiem, kas grib parūpēties par sakārtotu vidi savā firmā, noderīgi būs Berendsen pakalpojumi.

Berendsen noderīgs dažādiem uzņēmumiem, tur pieejami vairāku veidu pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts moderns tualetes aprīkojums. Berendsen piederumi ir funkcionāli un ērti lietošanā. Berendsen higiēnas tualešu aprīkojuma līnijā ir dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori vai šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks un drošs risinājums publiskās telpās. Tāpat arī neaizstājamas ir putu ziepes un putu ziepju dozatori – putu ziepes ir labs veids, kā viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā.

Vairāk lasi-http://cesis.pilseta24.lv/zina?slug=kadi-ir-popularakie-as-berendsen-tekstila-serviss-pakalpojumi-cf059ce3f4/1779988

TUALETES BIRSTE UN CITI RISINĀJUMI – ATBILSTOŠI AUGSTĀKAJIEM HIGIĒNAS STANDARTIEM

Vēl viena tualetes telpā būtiska lieta – gaisa atsvaidzinātāji. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji likvidē smakas un nodrošina patīkamu smaržu tualetes telpā visas dienas garumā. Pieejami trīs aromātu veidi. Aromāta stiprumu var pielāgot telpas lielumam. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji, salīdzinājumā ar parastajiem atsvaidzinātājiem, nezaudē aromāta stiprumu pat tad, kad tuvojas to lietošanas beigas. Gaisa atsvaidzinātāji nodrošina nemainīgu aromātu visā 60 dienu ilgajā atsvaidzinātāju lietošanas laikā. Gaisa atsvaidzinātāji ražoti tā, lai ar vienu pietiktu 30 kvadrātmetru platībai.

Berendsen sortimentā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne vien tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Tualates birste nav jāpārvieto, ietaupās kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāpasūta jaunas tvertnes – tās tiek regulāri piegādātas. Tualetes birste no Berendsen ir optimāls risinājums, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt tualetes birste pieejama modernā dizainā, kas  labi iederas katrā interjerā.

VIRTUVES DVIEĻI UN CITAS PRECES BERENDSEN TEKSTILA SERVISS PIEDĀVĀJUMĀ

Berendsen sortimentā arī virtuves dvieļi un to serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, ieguvums būs liels – augstas kvalitātes un vienmēr tīri virtuves dvieļi, zemākas kopējās izmaksas un regulāru dvieļu apmaiņu. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies – Berendsen piedāvātie virtuves dvieļi tiek piedāvāti komplektos pa 5 vai 7 gabaliem.

Berendsen sniedz arī maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus risinājumus. Izvēloties šo servisu, ietaupīsi gan laiku, gan  līdzekļus, jo, paklāji tiek regulāri mainīti, tādēļ, telpas būs teicamā kārtībā vienmēr.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji un citas higiēnas lietas – viss sakārtotai videi lielos un mazos uzņēmumos! Ieskaties www.berendsen.lvun uzzini vairāk.